O firmie

Firma AGMET rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 1987 roku. Jest firmą z całkowicie polskim kapitałem.

Jako przedsiębiorstwo budowlane o szerokim profilu działalności, AGMET zajmuje się kompleksową realizacją, uwzględniającą na życzenie Inwestora projektowanie i doradztwo techniczne, obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych, mieszkalnych, a także centrów handlowych, salonów samochodowych oraz towarzyszących im dróg i parkingów, wraz z niezbędną infrastrukturą, realizując z powodzeniem obiekty na terenie całego kraju.

AGMET, posiada doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną o dużej praktyce, zdobytej na budowach w kraju i za granicą. Firma dysponuje także zapleczem technicznym i bazą sprzętowo-magazynową, zlokalizowaną przy ul. Cieślewskich w Warszawie, zapewniając sobie tym samym, pełną elastyczność i możliwość niezależnego dostosowania do wymogów realizacji poszczególnych inwestycji.

Prowadząc obok działalności budowlanej, działalność inwestycyjną, Firma zapewniła sobie silną pozycję finansową. W sytuacji ogólnie znanych problemów na rynku budowlanym, ułatwia to nie tylko finansowanie bieżącej działalności Firmy, zapewniając stabilną realizację inwestycji, ale również pozwala na jej nieustanny rozwój.

 

BAZA TECHNICZNO-SPRZĘTOWA

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania prac kubaturowych jak i ziemnych.

Nasza baza sprzętowa dysponuje nowoczesnym sprzętem budowlanym w ilości 62 sztuk pozwalającym na realizację różnorodnych obiektów oraz zadań inwestycyjnych.

 

Mamy nadzieję, że informacje o naszej Firmie, zawarte na stronie internetowej, pozwolą Państwu na ocenę możliwości organizacyjno-technicznych gwarantujących sprawną, terminową i postawioną na wysokim poziomie technicznym realizację obiektu budowlanego zleconego nam do wykonania.

ZAPRASZAMY I POZOSTAJEMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.
Bądźmy w kontakcie

Dane kontaktowe

Agmet Sp. z o. o.
03-228 Warszawa, ul. Marywilska 22
Sekretariat:
tel.: (22) 676 04 50
e-mail: sekretariat@agmet.pl
Dział Oferowania:
tel.: (22) 676 04 73
e-mail: ofertacja@agmet.pl

 

Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy
nr KRS 0000121561