Kariera

Inżynier Budownictwa do działu Przygotowania i Realizacji Produkcji

Agmet Sp. z o.o.

Stanowisko

Inżynier budowy / specjalista ds. ofertowania

Miejsce Pracy

Biuro w Warszawie,  ulica Marywilska 22

Opcjonalnie krótkie delegacje na terenie kraju.

Zakres obowiązków

– szczegółowa analiza zapytania ofertowego

– wykonanie przedmiarów robót

– przygotowanie oraz rozesłanie zapytań ofertowych

– weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców

– sporządzanie kalkulacji / budżetów ofertowych

– współpraca z Inwestorem i podwykonawcami

–  kontakty z producentami, dostawcami, projektantami.

 – przygotowywanie treści umów z podwykonawcami

Nasze wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

– doświadczenie , oferta dla obecnych absolwentów Uczelni Wyższej oraz dla osób pracujących na podobnym stanowisku

– umiejętność obsługi komputera (w zakresie obsługi oprogramowania, MS Office, CAD) mile widziane MS Project,

– umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

– sumienność w wykonywaniu zadań

– znajomość języka angielskiego mile widziana

– mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie w firmie z 34-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji na terenie całego kraju

– podniesienie swoich kwalifikacji , rozwoju zawodowego

– przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

– atrakcyjne warunki finansowe